Udział w interaktywnej wystawie MÓZG 2017 „MOTYWACJA I SKUPIENIE”

W dniu 8.02.2017r klasa 2gC pod opieką p. Agnieszki Majdy- Staniszewskiej i p. Jarosława Dąbrowskiego uczestniczyli w interaktywnej wystawie MÓZG 2017 „MOTYWACJA I SKUPIENIE” zorganizowanej przez Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu i Szkolny Ośrodek Kariery działający przy szkole.

W dniu 8.02.2017r klasa 2gC pod opieką p. Agnieszki Majdy – Staniszewskiej i p. Jarosława Dąbrowskiego uczestniczyli w interaktywnej wystawie MÓZG 2017 „MOTYWACJA I SKUPIENIE” zorganizowanej przez Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu i Szkolny Ośrodek Kariery działający przy szkole.
Na wystawie prezentowano stanowiska, gdzie uczniowie przeprowadzali eksperymenty techniczne z udziałem zwiedzających. Można tam było przekonać się, jak w niewidoczny sposób następuje zmiana, nagle lenistwo zamienia się na brak motywacji, a uwagę przyciąga dynamizm, który rozprasza, nie pozwalając uczniom zasiąść do nauki.
Uczniowie naszej szkoły uczestnicząc w interaktywnych eksperymentach mogli dowiedzieć się, co wiemy o rozpraszaniu koncentracji i jak sobie z tym poradzić.

Autor: Jarosław Dąbrowski

Przejdź do treści