Zabawa andrzejkowa

Pełna wrażeń i emocji „Zabawa Andrzejkowa” odbyła się 28 listopada 2017r. w naszej szkole dla klas 1a i 1b. Nasi najmłodsi uczniowie wyczekiwali jej z niecierpliwością, pełni zapału do tańca i zabawy. Całość poprzedziło wspólne ozdabianie kolorowych balonów.

Pełna wrażeń i emocji „Zabawa Andrzejkowa” odbyła się 28 listopada 2017r. w naszej szkole dla klas 1a i 1b. Nasi najmłodsi uczniowie wyczekiwali jej z niecierpliwością, pełni zapału do tańca i zabawy. Całość poprzedziło wspólne ozdabianie kolorowych balonów. Okazało się, że pomysłów było co nie miara. Powstały ciekawe, śmieszne, a nawet straszne ludziki, zwierzątka, stworki. Praca ta była doskonałym wstępem do dalszej zabawy.

Część główną stanowiła mini dyskoteka. Uczniowie wraz ze swoimi nauczycielkami tańczyli i bawili się wspólnie przy dźwiękach skocznej muzyki. Doskonała zabawa przeplatana była licznymi konkursami, po których każde dziecko otrzymywało nagrody.

Rodzice uczniów przygotowali dla wszystkich napoje oraz mały poczęstunek, które w tak gorącej atmosferze okazały się niezbędne. Doskonała zabawa sprawiła, że zabawa andrzejkowa na długo pozostanie w pamięci dzieci.

Autor: Agnieszka Szewczyk, Anna Murawska, Izabela Czarnecka, Anna Staniewska

 

Przejdź do treści