7. Radomski Piknik Naukowy

W dniu 28 maja odbył się już 7. Radomski Piknik Naukowy. W budynku Urzędu Miejskiego oraz na placu przed nim swoje stanowiska wystawiły szkoły, firmy, uczelnie i liczne instytucje, by wspólnie pokazać i odkryć zaskakujący i niezwykły świat nauki, techniki i niewidocznych na co dzień faktów.
Nie mogło tam zabraknąć naszej szkoły.

Nie mogło tam zabraknąć naszej szkoły. Na stoisku Zespołu Szkół Integracyjnych można było przejechać się poduszkowcem oraz dotknąć, zobaczyć i pobawić się robotami Lego WeDo i Lego Mindstorms.

Radomski Piknik Naukowy to okazja, by jednego dnia zobaczyć intrygujące pokazy, efektowne eksperymenty, naukowe warsztaty, wycieczki, konkursy z nagrodami, oraz spotkać ludzi takich jak Radosław Brzózka, który pokazał i wyjaśni „Jak to działa? Była świetna zabawa i ogromna dawka wiedzy. Zapraszamy za rok.

Autor: Jarosław Dąbrowski