Drodzy Rodzice!

W pierwszych dniach października bieżącego roku szkolnego, nasza szkoła zostanie poddana badaniom w ramach ewaluacji zewnętrznej, prowadzonej przez Mazowieckie Kuratorium Oświaty, Delegaturę w Radomiu.

Oprócz obserwacji pracy nauczycieli i uczniów, różnorodnych ankiet i wywiadów z uczniami, rodzicami i nauczycielami, ewaluacja obejmuje także ankiety dla rodziców klas 5 i 6 szkoły podstawowej oraz 2 i 3 gimnazjum.

Serdecznie zapraszamy do udzielenia odpowiedzi na pytania zawarte w ankietach.

Ankieta będzie dostępna on-line:

2 października w godz. 15:30-20:00 dla rodziców uczniów kl. 2 i 3 gimnazjum;

9 października w godz. 15:30-20:00 dla rodziców uczniów klas 5 i 6 szkoły podstawowej

Zachęcam Państwa do udziału w badaniu. Wychowawcy ankietowanych klas przekażą Państwu kody dostępu.

Liczę na Państwa aktywność.

Jan Rychlicki

Drodzy Rodzice!

i 6 szkoły podstawowej oraz 2 i 3 gimnazjum.

Serdecznie zapraszamy do udzielenia odpowiedzi na pytania zawarte w ankietach.

Ankieta będzie dostępna on-line:

2 października w godz. 15:30-20:00 dla rodziców uczniów kl. 2 i 3

gimnazjum;

Zachęcam Państwa do udziału w badaniu. Wychowawcy ankietowanych klas przekażą

Państwu kody dostępu.

Liczę na Państwa aktywność.

Jan Rychlicki