Czwartki LA

Od dużego sukcesu Julii Wziątek rozpoczął się kolejny cykl CZWARTKÓW LEKKOATLETYCZNYCH organizowanych w ramach Radomskiej Olimpiady Młodzieży.
Reprezentantka naszej szkoły zajęła I miejsce w biegu na 600 m, wyprzedzając między innymi starsze o rok koleżanki. W drugiej konkurencji, czyli rzucie piłeczką palantową, zajęła II miejsce.

Od dużego sukcesu Julii Wziątek rozpoczął się kolejny cykl CZWARTKÓW LEKKOATLETYCZNYCH organizowanych w ramach Radomskiej Olimpiady Młodzieży.

Kolejny start już 18.09.2017 r. o godz.15.30 na stadionie MOSIR-u. Zapraszamy do czynnego udziału uczniów naszej szkoły.

Więcej informacji udziela Paweł Brzeziński nauczyciel WF.