Dzień Babci i Dziadka

Święto Babci i Dziadka od wielu lat wpisane jest do terminarza uroczystości organizowanych w naszej szkole. W tym roku, ze względu na szczególny okres, mali artyści z grupy 0a z przejęciem odtwarzali swoje role oraz śpiewali piosenki, które zostały nagrane jako niespodzianka dla babć i dziadków. Uczniowie własnoręcznie przygotowali także upominki w postaci ramek na zdjęcia – w ten sposób chciały okazać swoim bliskim szacunek i po raz kolejny podziękować za miłość, cierpliwość i zrozumienie. Mamy nadzieję, że zarówno nagranie, jak i prezenty będą dla wszystkich wielką radością.

Szczególne podziękowania składamy pani Renacie Miszczyk za zaangażowanie i przygotowanie wizualizacji prezentacji dzieci.

Autorki: Magda Kuleta, Karolina Bil