Pasowanie na czytelnika biblioteki szkolnej

Dnia 04.11.2015r w bibliotece szkolnej odbyła się uroczystość pasowania na czytelnika uczniów klas pierwszych. Głównym celem imprezy było przyjęcie uczniów do grona czytelników biblioteki szkolnej. Uczniowie klas V wystąpili w przedstawieniu wprowadzając najmłodszych czytelników w świat książek.

Dnia 04.11.2015r w bibliotece szkolnej odbyła się uroczystość pasowania na czytelnika uczniów klas pierwszych. Głównym celem imprezy było przyjęcie uczniów do grona czytelników biblioteki szkolnej. Uczniowie klas V wystąpili w przedstawieniu wprowadzając najmłodszych czytelników  w świat książek. Po przedstawieniu uczniowie klas pierwszych wzięli udział w uroczystej przysiędze. Nasi nowi czytelnicy otrzymali pamiątkowe książeczki. Organizowana co roku przez bibliotekę impreza, weszła już na stałe do kalendarza szkolnych wydarzeń.

Autor: Beata Wrzesień