4. Młodzieżowy Przegląd Teatralny

4. Młodzieżowy Przegląd Teatralny nie odbędzie się w grudniu, jak pierwotnie planowaliśmy. Z uwagi na pandemię i troskę nas wszystkich o zdrowie swoje, bliskich i wszystkich innych ludzi, a także trudność w funkcjonowaniu szkół i placówek, gdzie podstawą jest obowiązkowy dystans, nie sposób zorganizować imprezy, która zbliża, integruje i łączy.

„Teatr to nie jest salon ani przystań dla statków.
Teatr jest najważniejszą rzeczą na świecie,
dlatego że tam pokazuje się ludziom, jakimi pragnęliby być,
jakimi mogliby być, gdyby mieli odwagę”

„Lato Muminków”, Tove Jansson

 

Drodzy miłośnicy teatru!

 

      4. Młodzieżowy Przegląd Teatralny nie odbędzie się w grudniu, jak pierwotnie planowaliśmy. Z uwagi na pandemię i troskę nas wszystkich o zdrowie swoje, bliskich i wszystkich innych ludzi, a także trudność w funkcjonowaniu szkół i placówek, gdzie podstawą jest obowiązkowy dystans, nie sposób zorganizować imprezy, która zbliża, integruje i łączy. To nie jest też czas na te emocje i radość, z jaką zwykle przychodziło nam spotykanie się w ramach konkursu teatralnego, jak sami pamiętacie. Plan na najbliższe miesiące to przetrwać ten trudny czas i w niedalekiej przyszłości spotkać się w ramach tego konkursu tak, jak zwykliśmy to robić – z uśmiechem, otwartością i odwagą.

    Na wiosnę poinformujemy o tym, co dalej z 4. edycją Młodzieżowego Przeglądu Teatralnego. Wierzymy, że spotkamy się jak zwykle w naszym aktorskim gronie, by móc podziwiać talenty, przeżywać emocje i cieszyć się na wspólne spotkania.

       Tymczasem dbajmy o siebie i innych. Nie ma w tej chwili ważniejszej rzeczy na świecie.

 

Z życzeniami wytrwałości i zdrowia,

Zespół ds. MPT

Agata Kacprzak

Beata Kowalska

Ewelina Krasińska

Edyta Pawlak-Grotek

Przejdź do treści