Agnieszka Szafranowicz – II miejsce w konkursie literackim

W tym roku na XII Ogólnopolski Konkurs Papieski organizowany przez Instytut Papieża Jana Pawła II w Warszawie wpłynęło ponad 200 prac. Jury przyznało nagrody w czterech kategoriach: szkoła podstawowa: klasy 1-3 i 4-7, gimnazja oraz szkoły ponadgimnazjalne.

W tym roku na XII Ogólnopolski Konkurs Papieski organizowany przez Instytut Papieża Jana Pawła II w Warszawie wpłynęło ponad 200 prac. Jury przyznało nagrody w czterech kategoriach: szkoła podstawowa: klasy 1-3 i 4-7, gimnazja oraz szkoły ponadgimnazjalne. Prace zostały nagrodzone ze względu na ich wartość literacką, ale także za udane podjęcie próby własnego odkrywania przez młodych ludzi wartości, które były bliskie Janowi Pawłowi II. 

Również i nasza szkoła od wielu lat uczestniczy w tym prestiżowym konkursie. 

Miło nam zakomunikować, że Agnieszka Szafranowicz, uczennica kl. 7a, podopieczna p. Małgorzaty Mizery, zdobyła w kategorii klas 4-7 II miejsce!  

Pisała na temat: „Adres: Niebo. Napisz list do Jana Pawła II”.  W tym roku wszystkie nagrodzone prace znalazły się w wydanej przez Instytut broszurze literackiej. 

Agnieszce gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!  

 

http://ipjp2.pl/artykuly/aktualnosci/edukacja/1474-gala-finalowa-xii-edycji-ogolnopolskiego-konkursu-papieskiego 

http://ipjp2.pl/artykuly/aktualnosci/zapowiedzi/1472-program-gali-xii-edycji-ogolnopolskiego-konkursu-papieskiego 

http://ipjp2.pl/artykuly/aktualnosci/edukacja/1462-komunikat-jury-xii-edycji-ogolnopolskiego-konkursu-papieskiego 

 Autor: Irmina Warmiak

 

Przejdź do treści