Bal karnawałowy

Piękne księżniczki, książęta, rycerze, czarownice, piraci i wiele innych bajkowych postaci przybyło w czwartek 23 stycznia 2020 roku do naszej szkoły na bal karnawałowy. W „Czarodziejskim lesie” bawiły się dzieci z oddziałów przedszkolnych i klas I-III.

Piękne księżniczki, książęta, rycerze, czarownice, piraci i wiele innych bajkowych postaci przybyło w czwartek 23 stycznia 2020 roku do naszej szkoły na bal karnawałowy. W „Czarodziejskim lesie” bawiły się dzieci z oddziałów przedszkolnych i klas I-III. Było wesoło i humory wszystkim dopisywały. Wszyscy tańczyli przy dźwiękach muzyki pop, disco polo i znanych hitów pochodzących z najnowszych list przebojów. Opiekę nad dziećmi w „Czarodziejskim lesie” sprawowała „Wróżka”, której pomagały „Pszczółka” i „Biedronka” oraz kilku elfów. „Straż leśna” (nauczyciele) dbała o to, aby żaden „drapieżca” nie wtargnął do czarodziejskiego lasu i nie zakłócił wspaniałej zabawy.

Zabawa dostarczyła wszystkim wiele radości i miłych wrażeń. Myślę, że z przyjemnością spotkamy się na balu karnawałowym za rok…

Autor: Elżbieta Marcinkiewicz
Przejdź do treści