Bal u przedszkolaków

W czwartek – 4 lutego w naszej szkole od rana było bardzo wesoło. Wszystko za sprawą balu karnawałowego u przedszkolaków. Sala gimnastyczna zamieniła się w bajkową krainę przepełnioną kolorowymi balonami i serpentynami. Mimo, że z powodu pandemii każda klasa bawiła się oddzielnie, atmosfera była niesamowita. Pięknie przebrane dzieci z wielkim przejęciem prezentowały swoje stroje. Nie zabrakło księżniczek, wróżek, kotków, piratów, superbohaterów i wielu, wielu innych baśniowych postaci. Dzieci chętnie uczestniczyły w tańcach, zabawach i licznych konkursach. Zwieńczeniem balu był słodki poczęstunek w każdym oddziale.
Dziękujemy rodzicom naszych przedszkolaków za pomoc i zaangażowanie w przygotowanie dzieci do tej wyjątkowej karnawałowej zabawy.

Autorzy: Nauczycielki z oddziałów przedszkolnych.