Dzień Babci i Dziadka w 0c i 0d

W oddziałach przedszkolnych 0c i 0d odbyło się przedstawienie z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Dzieci z obu grup zaprezentowały program artystyczny oparty na realiach Polskiej Rzeczpospolitej Ludowej. Podczas tej wyjątkowej uroczystości dzieci poza romantyczną historią miłości dziadków, stania w kolejce z kartką w ręku na zakupy, zaprezentowały także swoje talenty takie jak taniec i śpiew.

Atrakcją była też dekoracja sali – plakaty z tamtego okresu, zastawa w barze mlecznym prosto z GS-u, prawdziwe stare radio, goździki i obrusy w kratę, a wszystko po to, by dziadkowie choć przez chwilę mogli powrócić wspomnieniami do czasów PRL-u.

Po inscenizacji dzieci wręczyły dziadkom przygotowane upominki oraz namalowane portrety i zaprosiły gości na słodki poczęstunek.

Przedstawienie przygotowały: Karolina Marchewka, Alicja Pawlin-Chłopicka, Magda Kuleta, Iwona Wardecka