Finały minisiatkówki dziewcząt

W dniach 15-16.01.2019 r. w ramach XV Radomskiej Olimpiady Młodzieży odbyły się finały minisiatkówki dziewcząt.

Około godziny 9.00 reprezentacja naszej szkoły pod opieką p. Karoliny Sulimy i p. Beaty Plutki wyruszyła w kierunku PSP nr 34, gdzie odbyły się zawody. Po krótkiej rozgrzewce rozpoczęły się rywalizacje sportowe, w których brały udział szkoły: PSP nr 6, PSP nr 28, PSP nr 29, PSP nr 14 Integracyjna, PSP nr 33 i PSP nr 34.

W dniach 15-16.01.2019 r. w ramach XV Radomskiej Olimpiady Młodzieży odbyły się finały  minisiatkówki dziewcząt.

Około godziny 9.00 reprezentacja naszej szkoły pod opieką p. Karoliny Sulimy i p. Beaty Plutki wyruszyła w kierunku PSP  34, gdzie odbyły się zawody. Po krótkiej rozgrzewce rozpoczęły się rywalizacje sportowe, w których brały udział szkoły: PSP nr 6, PSP nr 28, PSP nr 29, PSP nr 14 Integracyjna, PSP nr 33 i PSP nr 34.

Przez dwa dni trwały rozgrywki systemem „każdy z każdym”, które miały na celu wyłonić mistrza Radomia. Spotkania były bardzo emocjonujące i wyrównane, odbywały się zgodnie z zasadami fair play. Publiczną Szkołę Podstawową nr 14 Integracyjną reprezentowały: Hanna Dyczkowska, Wiktoria Grabowski, Luiza Jabłonka, Nina Kobylińska, Amelia Łagowska, Kaja Mąkosa, Julia Nowak, Aleksandra Rochowska, Patrycja Urbaniak, Anna Wojcieszek.

Po rozegraniu wszystkich spotkań wyniki były następujące:

I MIEJSCE – PSP nr 33

II MIEJSCE – PSP nr 34

III MIEJSCE – PSP nr 6

IV MIEJSCE – PSP nr 28

V MIEJSCE – PSP nr 14 Integracyjna

VI MIEJSCE -PSP nr 29

Były to dwa dni pełne zabawy i zdobywania doświadczeń. Każda z zawodniczek  zasługuje na pochwałę za postawę i ducha walki. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy wszystkim dalszych sukcesów sportowych.

Autor: Aleksandra Rochowska kl.6a

Przejdź do treści