I miejsce w koszykarskich zawodach Mikołajkowych

3 grudnia odbyły się koszykarskie zawody Mikołajkowe organizowane przez ROSĘ RADOM, MKS PIOTRÓWKA pod patronatem Prezydenta Miasta RADOMIA. Uczestniczyły w nich reprezentacje 14 szkół radomskich i dwóch kieleckich. Reprezentacja naszej szkoły złożona z uczniów klas IV odniosła wielki sukces zajmując I MIEJSCE !!!
3 grudnia odbyły się koszykarskie zawody Mikołajkowe organizowane przez ROSĘ RADOM, MKS PIOTRÓWKA pod patronatem Prezydenta Miasta RADOMIA. Uczestniczyły w nich reprezentacje 14 szkół radomskich i dwóch kieleckich – ponad 200 uczestników. Reprezentacja naszej szkoły złożona z uczniów klas IV odniosła wielki sukces zajmując I MIEJSCE!!!
Uczniowie przygotowywali się do zawodów na dodatkowych zajęciach SKS organizowanych w naszej szkole.
Podczas zawodów uczestniczyli w sztafetach sprawnościowych z elementami koszykarskimi oraz ćwiczyli z zawodnikami ROSY RADOM. Obecny był również Mikołaj, który obdarował uczestników wieloma nagrodami.
Za kilka dni rusza Mini Liga ROSA w której startuje  nasza szkoła oby z takimi sukcesami.
Autor: Paweł Brzeziński