Konkurs dla przedszkolaków ,,Jesienny ludzik”

W dniach od 5 do 9 października dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz ich rodzice wzięli udział w konkursie plastycznym ,,Jesienny ludzik”. Zadanie konkursowe polegało na wykorzystaniu darów przyrody znalezionych w sadzie, ogrodzie, parku i lesie, do stworzenia jesiennych, fantastycznych postaci.

Jesień inspiruje barwnymi obrazami, ogromną paletą kolorów, zarówno wielkich artystów, jak i małych przedszkolaków. To także czas rodzinnego spędzania długich, jesiennych wieczorów.

W dniach od 5 do 9 października dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz ich rodzice wzięli udział w konkursie plastycznym ,,Jesienny ludzik”. Zadanie konkursowe polegało na wykorzystaniu darów przyrody znalezionych w sadzie, ogrodzie, parku i lesie, do stworzenia jesiennych, fantastycznych postaci. Wspólne szukanie elementów do wykorzystania oraz rodzinna praca twórcza, to był także jeden z ważnych celów konkursu.

Forma pracy była dowolna, dozwolone także były wszelkie możliwe techniki jej wykonania. Wystawa prac konkursowych wzbudziła duże zainteresowanie oglądających.

W dniu 9 października konkurs został rozstrzygnięty. Wzięło w nim udział aż 39 dzieci z pięciu oddziałów przedszkolnych. Dzieci i rodzice wykazali się ogromną pomysłowością, co zaowocowało pięknymi pracami.
Z tego powodu jury złożone z nauczycieli naszej szkoły: Olimpii Turczyk, Ewy Grabowskiej-Dziedzic i Małgorzaty Górskiej miało bardzo trudne zadanie.
W efekcie postanowiło nagrodzić następujących uczestników konkursu:

 

I miejsce:

Piotr Hulka 0a

Aleksandra Bogatek 0b

Juliusz Sokołowski 0c

Alicja Tuzimek 0d

Adam Kozera 0e

 

II miejsce:

Szymon Ciemięga 0a

Oskar Maliszewski 0b

Zuzanna Piwońska 0c

Weronika Jałowska 0d

Szymon Jałowski 0d

Jan Pypeć 0e

 

III miejsce

Ignacy Malec 0a

Maksymilian Tomalski 0c

Tomasz Adach 0b

Filip Ziółko 0d

Anna Furcińska 0e

 

Gratulujemy!

Organizatorzy: Sylwia Kratke, Maria Ziętek

a

a

Przejdź do treści