Marzenia się spełniają…

Podczas grudniowej wizyty Zielonego Mikołaja jeden z uczniów przekazał pomocnikom list. Opisał w nim swoje skryte marzenie, by mieć podpisy piłkarzy ze swojej ulubionej, radomskiej drużyny piłkarskiej. Mikołaj nie zapomniał i spełnił pragnienie chłopca.

1 lutego szkołę odwiedzili kibice ze stowarzyszenia „Tylko Radomiak” i wręczyli uczniowi kl. 3a szalik oraz koszulkę z autografami wszystkich piłkarzy Radomiaka. Radość i wzruszenie chłopca było ogromne.

Bardzo dziękujemy Stowarzyszeniu Kibiców „Tylko Radomiak” za wielkie serce i pamięć o naszych uczniach.

Organizator: Karolina Bil we współpracy z Agnieszką Krawczyk i Sylwią Kratke