Najpiękniejsze Życzenia Bożonarodzeniowe

12 grudnia 2022 r. został rozstrzygnięty konkurs „Najpiękniejsze Życzenia Bożonarodzeniowe”.

Celem konkursu było kultywowanie tradycji bożonarodzeniowej, rozwijanie wyobraźni, kreatywności i wrażliwości estetycznej, wdrażanie i rozwijanie samodzielnej pracy twórczej. Stworzone przez uczniów kartki świąteczne cieszą piękną formą graficzną, ale najważniejsza była ich treść. Do finału przeszły te, które urzekły jury ciepłem, elegancką formą i pomysłowością.

Oto wyniki:

I miejsce: uczniowie klasy 3d, Jan Witkowski kl. 4b, Julian Gniadek kl. 5b, Kuba Gorzewski kl. 5c, Artur Kozłowski kl. 5d, Wojtek Grzegorzek kl. 5d

II miejsce: Aleksandra Noga kl. 0c, Aleksandra Bogatek kl. 5d

Wszystkie kartki świąteczne przygotowane przez uczniów naszej szkoły zostaną przekazane dla Domu Pomocy Społecznej ‘’ Weterana Walki i Pracy w Radomiu’.

Mamy nadzieję, że wszystkie życzenia się spełnią.

Organizatorzy: Agnieszka Krawczyk, Sylwia Kratke, Beata Wrzesień, Sylwia Pietrus