Olimpiada Bezpieczna Szkoła

W dniu 11 kwietnia w naszej szkole odbył się ogólnopolski konkurs wiedzy o bezpieczeństwie i zdrowym trybie życia „Bezpieczna szkoła”, którego organizatorem była firma edukacyjna: Wiedza i Edukacja. Celem konkursu było sprawdzenie wiedzy uczniów z bezpieczeństwa oraz zdrowego trybu życia w szkole jak i poza nią.

W dniu 11 kwietnia w naszej szkole odbył się ogólnopolski konkurs wiedzy o bezpieczeństwie i zdrowym trybie życia „Bezpieczna szkoła”, którego  organizatorem była firma edukacyjna: Wiedza i Edukacja.  Celem konkursu było sprawdzenie wiedzy uczniów z bezpieczeństwa oraz zdrowego trybu życia w szkole jak i poza nią.

Zakres tematyczny obejmował zagadnienia z ruchu drogowego, pierwszej pomocy, bezpieczeństwa w cyberprzestrzeni, zasad ograniczonego zaufania, postępowania w przypadku zagrożeń m.in.: agresja, pożar, powódź oraz zasad ogólnego bezpieczeństwa w domu, szkole i w czasie wolnym.

Do konkursu przystąpili uczniowie klas: 3A, 3B, 3C. Razem 40 osób. A oto przedstawiciele poszczególnych klas:

 

Szczególne podziękowania dla pań: Alicji Pawlin–Chłopickiej, Ewy Kaczmarek, Małgorzaty Kozłowskiej, Walentyny Karbarz za przygotowanie dzieci do tego wydarzenia oraz pomoc w przeprowadzeniu konkursu.

Teraz z niecierpliwością czekamy na wyniki.

Koordynatorki akcji: Sylwia Pietrus-Kozłowska i Karolina Pawłowska.

 

Przejdź do treści