Ostatkowa zabawa „Zerówkowoczów”

30.11.2017 r. (czwartek) dzieci z oddziałów przedszkolnych wzięły udział w „Zabawie ostatkowej”. Wszyscy świetnie się bawili, uczestnicząc we wspólnych zabawach i konkursach, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca.

30.11.2017 r. (czwartek) dzieci  z oddziałów przedszkolnych wzięły udział w „Zabawie ostatkowej”. Wszyscy świetnie się bawili, uczestnicząc we wspólnych zabawach i konkursach, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca. Wszystkim zabawom towarzyszyła radość, śmiech i spontaniczna aktywność dzieci, a spotkanie przebiegło w miłej, serdecznej atmosferze.  „Zerówkowicze” poprzez zabawę rozwijali umiejętności współżycia i współdziałania w grupie,  śmiałość w kontaktach z rówieśnikami, umocnili wiarę  we własne możliwości. Ostatkowe tańce dostarczyły wszystkim wiele  radości. My, dorośli, patrząc na zabawę dzieci, możemy uczyć się od nich spontaniczności i radości życia.