Piknik rodzinny

24 września 2016r w naszej szkole został zorganizowany Piknik Rodzinny klasy 0a. Zarówno dzieci jak i rodzice mogli rywalizować ze sobą podczas towarzyszącej imprezy sportowej przygotowanej przy współpracy nauczycieli oddziału przedszkolnego Pani Agnieszki Szewczyk, p. Beaty Wrzesień i p. Pawła Brzezińskiego nauczyciela wychowania fizycznego. Wszyscy świetnie się bawili.

24 września 2016r w naszej szkole został zorganizowany  Piknik Rodzinny klasy 0a. Zarówno dzieci jak i rodzice mogli rywalizować ze sobą podczas towarzyszącej imprezy sportowej przygotowanej przy współpracy nauczycieli oddziału przedszkolnego Pani Agnieszki Szewczyk, p. Beaty Wrzesień i p. Pawła Brzezińskiego nauczyciela wychowania fizycznego. Wszyscy świetnie się bawili. Uczestniczyli w zabawach sportowych: slalom między słupkami, przeciąganie liny, gra w zbijaka i wiele innych. Radość była ogromna, a zabawa udana. Podczas Pikniku funkcjonował bufet szkolny, przygotowany przez rodziców, można było zjeść pizzę i napić się wody mineralnej. Dzięki przyjaznej atmosferze i zaangażowaniu rodziców impreza przebiegła pomyślnie.

Tego typu działania z pewnością pozytywnie wpłyną na wzmocnienie więzi rodzinnych, integrują rodziców ze szkołą , do której uczęszcza ich dziecko. Są doskonałą okazją do aktywnego i pożytecznego spędzenia wolnego czasu.

Organizatorzy: Beata Wrzesień, Agnieszka Szewczyk