Pożegnanie jesieni na sportowo

Mimo że mamy już listopad, to słoneczna pogoda pozwoliła na rozegranie, ostatniego w tym roku, towarzyskiego turnieju gry w piłkę nożną. 3 listopada 2015 r. o godz. 13.00 na szkolnym boisku spotkały się cztery drużyny.

Mimo że mamy już listopad, to słoneczna pogoda pozwoliła na rozegranie, ostatniego w tym roku, towarzyskiego turnieju gry w piłkę nożną. 3 listopada 2015 r. o godz. 13.00 na szkolnym boisku spotkały się cztery drużyny:

– Szóstaczki – uczniowie klas szóstych,

– Banan Power – uczniowie klas pierwszych gimnazjum,

– FC Dilerzy – uczniowie klas pierwszych gimnazjum,

– Polaczki Maślaczki – uczniowie klas drugich gimnazjum.

Zostało rozegranych 7 bardzo ekscytujących meczów w systemie „każdy z każdym”. Często emocje sięgały zenitu, szczególnie gdy akcja toczyła się przy jednej z bramek. Wielu wrażeń dostarczył mecz – dogrywka o II miejsce między drużynami Banan Power i Polaczki Maślaczki, który zakończył się wynikiem 0:0. Ostatecznie sędzia zarządził kolejkę rzutów karnych, które definitywnie ustaliły zwycięzców dzisiejszego spotkania.

I miejsce – Szóstaczki – duże zaskoczenie dla wielu osób,

II miejsce – Banan Power,

III miejsce – Polaczki Maślaczki,

IV miejsce – FC Dilerzy.

Zabawa zakończyła się medalową dekoracją drużyn oraz pamiątkowym zdjęciem. Zmęczeni, ale zadowoleni rozeszliśmy się do domu. Na kolejne rozgrywki czekamy do wiosny.

Autor: A. Iwańska