Sukcesy w XXXVII Małym Konkursie Recytatorskim!

9 listopada 2020 r. odbyła się międzyszkolna edycja XXXVII Małego Konkursu Recytatorskiego organizowanego przez Dom Kultury Borki w Radomiu. Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań poetyckich dzieci, uwrażliwienie na piękno poezji, rozwijanie zdolności artystycznych oraz wyszukiwanie młodych talentów.

Do konkursu zostali zgłoszeni:

– Kinga Ziętek kl. 3a,

– Jan Makowski kl. 3d,

– Gabriel Spólny kl. 1d,

– Mateusz Ćwiek kl. 4c.

Uczniowie z wielkim zapałem i przejęciem przygotowali wiersze, by pokazać swoje umiejętności recytatorskie.

Miło nam zakomunikować, że wyróżnienie w Małym Konkursie Recytatorskim otrzymał Mateusz Ćwiek z kl. 4c!

Natomiast Jan Makowski z kl. 3d dostał nominację do kolejnego etapu XXXVII Małego Konkursu Recytatorskiego, który zaplanowany jest na 18 listopada 2020 r. o godz. 10:00 w Kuźni Artystycznej w Radomiu.

Serdecznie gratulujemy Jasiowi oraz Mateuszowi! Życzymy sukcesów!

Autor: Beata Wrzesień