Szkolny Konkurs „Moja Ojczyzna”

Po długiej przerwie spowodowanej pandemią 17 maja 2022 r. na terenie szkoły odbył się długo wyczekiwany konkurs dla klas czwartych „Moja Ojczyzna”. W rywalizacji wzięły udział cztery zespoły.

Należało wykazać się znajomością wiedzy o ojczyźnie, jak również znajomością historii Radomia. To był czas wspólnych zmagań, ale i dobrej zabawy, którym towarzyszyły duże emocje. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, a zwycięska drużyna nagrody rzeczowe wręczone przez pana dyrektora Jana Rychlickiego.

W konkursie „Moja Ojczyzna” I miejsce zajął zespół z kl. 4a w składzie: Julia Curyło, Franciszek Kowalski, Wojciech Starzyński i Kinga Ziętek.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom!

Nauczyciele historii