Szkolny Konkurs Recytatorski pt.: ,,Pasterz I Ojciec”

Dnia 10 marca 2018 r, w bibliotece szkolnej odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski p.t.: ,,Pasterz I Ojciec”.
Celem konkursu było uwrażliwienie uczniów na piękno poezji religijnej, popularyzacja wierszy Karola Wojtyły Jana Pawła II, wyrażanie wdzięczności i szacunku Papieżowi.

Dnia 10 marca 2018 r, w bibliotece szkolnej odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski p.t.: ,,Pasterz I Ojciec”.

Celem konkursu było uwrażliwienie uczniów na piękno poezji religijnej, popularyzacja wierszy Karola Wojtyły Jana Pawła II, wyrażanie wdzięczności  i szacunku Papieżowi.

W konkursie udział wzięło 20 recytatorów z klas 1-3 i oddziałów przedszkolnych, którzy mieli za zadanie zaprezentować dwa wiersze. Swoja obecnością zaszczyciła nas wicedyrektor Beata Jarząbek – Sulima. Na konkursie nie zabrakło również  rodziców, którzy wspierali swoje pociechy podczas prezentacji.

Jury Pani Beata Wrzesień i Alicja Gogacz wyłoniło następujących zwycięzców konkursu.

Oddziały przedszkolne:

I miejsce: Tymon Majewski  – odział przedszkolny  0 C.

II miejsce: Zuzanna Jankowska i Szymon Korzin – odział przedszkolny  0 C.

I miejsce: Gabriela Kicior klasa 3 B.

II miejsce: Zuzanna Piwońska klasa 2 A, Mateusz Lorenc klasa 2 B.

III miejsce: Nikodem Żuk klasa 3 C, Mateusz Ćwiek klasa 1 C.

Wyróżnienie w konkursie otrzymali :

Lena Bukowska klasa 2A, Julia Zajda klasa 1 D, Antonina Jarosz klasa 3 B.

Uczniowie, którzy zajęli I miejsca w konkursie będą reprezentowali naszą szkołę w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim ,, Pasterz i Ojciec”.

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Autor: Beata Wrzesień