Szymon Skawiński uczeń klasy 5B zakwalifikował się do finału konkursu matematycznego PANGEA

Szymon Skawiński uczeń klasy 5B uzyskując wynik 83.33% zakwalifikował się do finału konkursu matematycznego PANGEA organizowanego przez Międzynarodowe Szkoły Meridan i Uczelnię Vistula – Gratulujemy i trzymamy kciuki !

Szymon Skawiński uczeń klasy 5B uzyskując wynik 83.33% zakwalifikował się do finału konkursu matematycznego  PANGEA organizowanego przez Międzynarodowe Szkoły Meridan i Uczelnię Vistula – Gratulujemy i trzymamy kciuki !

W naszej szkole I etap konkursu odbył się 3 marca 2016 roku o godz. 900. Brało w nim udział 29 osób z klas IV i V szkoły podstawowej. Z klas 4 najlepszy wynik uzyskał Aleksander Kozera, a z klas 5 – Szymon Skawiński.

Wszystkim uczestnikom Gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych konkursach.

Autorzy: Jakub Jurczak i Hubert Kaniewski klasa 5C

Opiekun: Barbara Misztal