Tworzenie kosmetyków to fajna zabawa – warsztaty mydlarskie w kl. 3b

W klasie 3b odbyły się warsztaty mydlarskie, podczas których uczniowie zrobili mydełka o przeróżnych kształtach, pięknym zapachu i w niezwykłych kolorach.

Każde mydło zostało wykonane według indywidualnego autorskiego pomysłu. Uczniowie mieli do wyboru rozmaite kształty foremek, różne kolory barwnika, dodatki oraz dużo zapachów. Wybór był naprawdę trudny. Produkcja mydełek szła szybko i sprawnie pod czujnym okiem ekspertek, które stopniowo wprowadzały dzieci w tajniki ich tworzenia. Wszystkie mydełka wyszły piękne. Na koniec prace zostały elegancko zapakowane.

Własnoręcznie zrobione, pachnące i  kolorowe mydełka są dumą naszych uczniów.

Autor: Sylwia Pietrus, Ewa Kaczmarek