Udział w akcji „Szlachetna Paczka”

Po raz kolejny uczniowie i pracownicy Zespołu Szkół Integracyjnych im. Jana Pawła II w Radomiu wzięli udział w akcji „Szlachetna Paczka ‘’. Tym razem zbieraliśmy dla niepełnosprawnego pana Pawła z Radomia. Uczniowie bardzo chętnie odpowiedzieli na nasz apel. Finał „Szlachetnej Paczki” odbył się 10 – 11 grudnia. W dzień finału nauczycielki koordynujące akcje Karolina Borczuch, Edyta Stani, Marzena Malicka i Karolina Prokop dostarczyły prezenty do siedziby „Szlachetnej Paczki” w Radomiu przy ulicy Wernera. Dzięki zbiórce mogliśmy zakupić zlew, meble kuchenne, oraz ciepłą kurtkę i buty.

Oprócz pieniędzy wiele osób przyniosło żywność oraz chemie.

Wszystkim darczyńcom, którzy przyczynili się do stworzenia SZLACHETNEJ PACZKi  w której Nasza szkoła brała udział.

DZIĘKUJEMY W IMIENIU OBDAROWANEJ RODZINY!!!

Zachęcamy do obejrzenia krótkiego filmiku telewizji Zebrra TV