Walentynki w nietypowy sposób

Walentynki to zwyczaj, który przywędrował do nas z daleka. Dopiero od niedawna obchodzimy to święto zakochanych, które jest dobrym dniem na przekazania sobie dowodów sympatii. W tym roku 14 lutego przypadł na czas ferii zimowych. Z tego powodu w naszej szkole postanowiliśmy walentynki świętować troszkę wcześniej. Już od 7 lutego swoją działalność rozpoczęła poczta walentynkowa. Poza tym – 9 lutego 2017 r. – tuż przed feriami odbył się kolejny wieczór filmowy, którego motywem przewodnim była miłość. Tuż po dyskotece karnawałowej grupa uczniów z klas 5 i 6 zgromadziła się na sali gimnastycznej. Naszą zabawę rozpoczęliśmy od śpiewania piosenek z dedykacją. Chłopcy śpiewali dla dziewcząt piosenki z repertuaru zespołu Akcent a dziewczęta rewanżowały się piosenką zespołu Piękni i Młodzi. Nie zabrakło też wspólnego wykonania wielu utworów, chociażby np. „Bałkanica” czy „Mam tę moc”. Nasze muzykowanie było wstępem do dalszej części wieczoru. Ułożeni wygodnie na matach, materacach, kocykach lub leżakach, w gronie miłośników kina szkolnego obejrzeliśmy film pt. „Epoka lodowcowa” cz. II. Nie zabrakło oczywiście świeżo prażonego popcornu, który smakował nam wyśmienicie.

Niestety w dobrym towarzystwie czas mija bardzo szybko. Film skończył się zdecydowanie za szybko a my musieliśmy zabrać się za porządkowanie sali. Aż trudno było uwierzyć skąd wziął się taki bałagan. Ale pamiętajmy, że najważniejsza jest MIŁOŚĆ!!!!