Warsztaty świąteczne w klasie 0d

Czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia jest radosnym okresem w życiu każdego człowieka, zarówno dziecka, jak i osoby dorosłej. I właśnie po to, aby i w naszej szkole zagościła świąteczna atmosfera, zorganizowałyśmy warsztaty świąteczne dla dzieci i rodziców z oddziału 0d.

5 grudnia 2022 r. nasza szkoła zamieniła się na moment w pracownię artystyczną, w której dzieci wraz z rodzicami lub starszym rodzeństwem mogły spędzić czas razem i wspólnie stworzyć niezwykłe prace. W rodzinnej atmosferze powstały pełne uroku świąteczne anioły oraz dekoracyjne świeczniki, które już za kilka dni będą mogły zdobić wigilijne stoły. Celem warsztatów było pogłębianie więzi emocjonalnej z rodziną, wzmacnianie wzajemnych relacji, rozwijanie umiejętności i zdolności oraz odczuwanie radości z podejmowanej aktywności twórczej i bycia razem. Rodzice razem z dziećmi pod okiem p. Magdy Kulety, p. Iwony Wardeckiej i p. Katarzyny Siciarz z zapałem wykonywali ozdoby, wykazując przy tym wiele pomysłowości i kreatywności.

Warsztaty były niezwykłym przeżyciem. Wszystkim towarzyszył dobry nastrój, radość wspólnego tworzenia, dekorowania klasowej choinki, a wspólna praca pozwoliła nam poczuć atmosferę przedświątecznych przygotowań.

Serdecznie dziękujemy za przybycie, zaangażowanie, wspólnie spędzony czas i dobrą zabawę.

Organizatorki: Magda Kuleta, Iwona Wardecka, Katarzyna Siciarz