Wyjście do teatru

W dniu 31 października 2019r. na zaproszenie Fundacji „Dogonić Nadzieję”, działającej na rzecz osób z niepełnosprawnością oraz zagrożonych wykluczeniem społecznym, sześciu uczniów z naszej szkoły będących pod opieką Pani Magdy Kulety i Pani Beaty Wrzesień uczestniczyło w spektaklu „Ania z Zielonego Wzgórza” wystawianym w Teatrze Powszechnym im. J. Kochanowskiego w Radomiu.
W dniu 31 października 2019r. na zaproszenie Fundacji „Dogonić Nadzieję”, działającej  na rzecz osób z niepełnosprawnością oraz zagrożonych wykluczeniem społecznym, sześciu uczniów z naszej szkoły będących pod opieką Pani Magdy Kulety i Pani Beaty Wrzesień uczestniczyło w spektaklu „Ania z Zielonego Wzgórza” wystawianym w Teatrze Powszechnym im. J. Kochanowskiego w Radomiu.

Wielu pozytywnych wrażeń dostarczyli uczestnikom aktorzy grający w tej pięknej sztuce, którzy po spektaklu spotkali się z zaproszonymi uczniami, zachęcali do rozmowy, ponadto   uczestniczyli w pamiątkowym zdjęciu. Niespodzianką był również słodki poczęstunek przygotowany w teatrze.

Uczniowie wyszli z teatru z uśmiechem oraz nową wiedzą związaną z teatrem, pracą aktorów oraz lekturą „Ania z Zielonego Wzgórza”.

Autor: Magda Kuleta
Przejdź do treści