Wyróżnienie w konkursie recytatorskim!

24 maja 2016 r. uczennice z naszego gimnazjum brały udział w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Poezji Jana Pawła II pod hasłem „Jan Paweł II nie przeminie cały” organizowanym przez Publiczne Gimnazjum w Parznicach.
24 maja 2016 r. uczennice z naszego gimnazjum brały udział w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Poezji Jana Pawła II pod hasłem „Jan Paweł II nie przeminie cały” organizowanym przez Publiczne Gimnazjum w Parznicach.
Magda Jaroszek, Kinga Frączek (obie z kl. 2gA) i Małgosia Haruba (kl. 3gD) przygotowały  do recytacji utwory naszego patrona. W konkursie uczestniczyli uczniowie z sześciu gimnazjów: z  Wolanowa, Rudy Wielkiej, Wierzbicy, Parznic, PG 14 i PG 3 z Radomia.
Miło nam, że wśród nagrodzonych znalazła się Małgosia Haruba, która recytowała utwór „Pieśń o słońcu niewyczerpanym”. Otrzymała ona wyróżnienie.
Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!