Z wizytą na Olimpie

Zainspirowani mitologią starożytnych Greków i Rzymian uczniowie klasy 5d przygotowali Ucztę na Olimpie. W biesiadzie uczestniczyło wiele pięknych bogiń, mężnych herosów i wspaniałych bogów. Uczniowie zaprezentowali się w samodzielnie wykonanych kostiumach, z licznymi atrybutami, jakich pozazdrościłby im niejeden mieszkaniec Olimpu. W niezwykły i ciekawy sposób przedstawiali historię swoich bohaterów. Nie zabrakło ambrozji i nektaru, co sprawiło, że spotkanie na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników.

Autor: Dorota Nowak, Ewa Tatarek