Dwa Ognie – wygrana dla PSP 14 Integracyjnej

XV Radomska Olimpiada Młodzieży

W dniach 9 i 10 stycznia w Publicznej Szkole Podstawowej nr 9 odbyły się eliminacje w ramach XV Radomskiej Olimpiady Młodzieży w dyscyplinie Dwa Ognie dziewcząt i chłopców. Nasze reprezentacje w bardzo dobrym stylu pokonały rywali w swoich grupach.

XV Radomska Olimpiada Młodzieży

W dniach 9 i 10 stycznia w Publicznej Szkole Podstawowej nr 9 odbyły się eliminacje w ramach  XV Radomskiej Olimpiady Młodzieży w dyscyplinie Dwa Ognie dziewcząt i chłopców. Nasze reprezentacje w bardzo dobrym stylu  pokonały rywali w swoich grupach. Dziewczęta pod opieką  nauczycieli: Anny Woźniak i Michała Kratke zajęły I miejsce, a chłopcy przygotowani przez  Sławomira Dudka i Wojciecha Nowaka  II miejsce. Wszyscy wykazali się wysokimi umiejętnościami i ogromnym zaangażowaniem. Dało to awans do dalszej rywalizacji. Czekają nas więc kolejne przygotowania i emocjonujące mecze.  Będziemy walczyć o medale.

Gratulujemy i  życzymy dalszych sukcesów.