Laureaci konkursu ortograficznego

W lutym 2017 roku rozstrzygnięty został XV Regionalny Konkurs Ortograficzny organizowany przez Radomski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli. W gronie laureatów znaleźli się uczniowie Zespołu Szkół Integracyjnych im. Jana Pawła II w Radomiu.

W lutym 2017 roku rozstrzygnięty został XV Regionalny Konkurs Ortograficzny organizowany przez Radomski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli. W gronie laureatów znaleźli się uczniowie Zespołu Szkół Integracyjnych im. Jana Pawła II w Radomiu:

• Maria Żelazowska z kl. 2gc (opiekun Anna Gralec) – III miejsce w kategorii gimnazjum,
  • Milena Orzechowska z kl. 5a (opiekun Patrycja Skwira) – II miejsce w kategorii szkoła podstawowa,
  • Aleksander Kozera z kl. 5c (opiekun Anna Gralec) – II miejsce w kategorii szkoła podstawowa.

Uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Autor: Anna Gralec