Mikołajki

Mikołajki to święto, na które czekają wszystkie dzieci. Tego dnia uczniów odwiedził Święty Mikołaj z workiem pełnym prezentów.

6 grudnia to dzień, na który czekają wszystkie dzieci i nic nie powinno go zepsuć. Mikołajki to nie tylko prezenty, ale również „luźniejszy” dzień w szkole. To wyjątkowy, niecodzienny klimat i odrobina magii. Nasi uczniowie czuli się ważni i byli dla siebie bardzo życzliwi. Dzięki świętowaniu całą klasą zespoły klasowe integrowały się, a wszyscy na chwilę zapomnieli o troskach.

Mikołajkowy czas to moment radości, uśmiechu, dzielenia się szczęściem z innymi. Wszystkim towarzyszył uśmiech i dobry nastrój.

Autorki: Renata Miszczyk, Wioleta Wełpa