0a w fabryce bombek

Mimo że do Bożego Narodzenia jest jeszcze trochę czasu, dzieci z oddziału 0 a wybrały się do fabryki bombek przy ul. Kościelnej w Radomiu.

Uczniowie mieli możliwość zobaczyć proces produkcji ozdób świątecznych. Dowiedzieli się, w jaki sposób nadaje się kształt bombce, jakie maszyny i przybory potrzebne są do jej ozdobienia. Uzupełnieniem wycieczki była możliwość zakupu ozdób w sklepie firmowym i odebranie zamówionych bombek z dedykacją.

Wyroby z tej wytwórni można kupić nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Co roku pracownicy wysyłają zamówienia także za granicę.

Dzieci wróciły zadowolone. Teraz z niecierpliwością czekają na święta Bożego Narodzenia.

Autorki: Karolina Bil, Beata Wrzesień