Miłe wspomnienia z Dnia Kobiet

Chociaż Dzień Kobiet już dawno minął, wszyscy, a zwłaszcza dziewczynki, miło go wspominają. Każda klasa świętowała ten dzień inaczej. W oddziałach przedszkolnych słychać było muzykę i radosny śpiew. Chłopcy z 1a wręczyli dziewczynkom „super wielkie lizaki”, zaśpiewali „Sto lat” i wiosenną piosenkę. Nie zabrakło laurek i słodkości. W klasie 1b była wymiana pocztówkowa z rówieśnikami z PSP nr 30. Chłopcy z obu szkół samodzielnie wykonali wiosenne, kolorowe kartki pocztowe w kształcie kwiatów. Znalazły się na nich ciepłe życzenia i pozdrowienia dla koleżanek i Pań.
8 marca w 1c był dniem szczególnej uprzejmości – Panie przeprowadziły pogadanki o szacunku, jakim powinny być darzone kobiety, te „duże i małe”, nie tylko od święta, ale każdego dnia. Podobnie było w 1d – dużo sympatii i ciepła.

W klasach drugich i trzecich też wiele się działo. Chłopcy z 2b złożyli koleżankom radosne życzenia, obdarowali prezentami, a w dowód szacunku wyręczali je w różnych pracach i zadaniach. Dziewczynki odwzajemniły się pysznymi słodkościami.
W klasie 2c też słychać było wyjątkowe życzenia. Dziewczynki otrzymały podarunki i słodkie niespodzianki. A kolega, który na co dzień nie przebywa w szkole, bo realizuje nauczanie w domu, wymyślił i przygotował dla dziewczynek z klasy wyjątkowy dowód sympatii – „Certyfikaty Super Dziewczyn”. Słychać było gromki okrzyk: „chcemy tak codziennie!”. W 2a i w klasach trzecich także było miło, słodko, tanecznie i radośnie. Uśmiechom i zachwytom nie było końca! Jest co wspominać!

A rodzice naszych MILUSIŃSKICH jak zwykle spisali się „na medal”. Pomyśleli o upominkach, o słodkim poczęstunku…; były nawet pyszne domowe wypieki… Dziękujemy!

Dzień Kobiet minął, ale mamy nadzieję, że atmosfera, jaka panowała w szkole tego dnia i szczególnie ciepłe koleżeńskie relacje, pozostaną z dziećmi przez cały rok.