Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

Zapraszamy!

Do udziału w akcji, „Złotóweczka dla pieseczka i koteczka”, której głównym celem są działania edukacyjne dotyczące pomocy udzielanej bezdomnym zwierzętom. Akcja organizowana jest w ramach projektu Centrum Edukacji Ekologicznej w Radomiu „NASI ULUBIEŃCY”.

Zapraszamy!

Będziemy wdzięczni za każdy grosz czy puszkę karmy!

• W miesiącach od listopada do grudnia będziemy zbierać w klasach pieniążki dla naszych bezdomnych czworonogów.
  • Puszki i worki z karmą prosimy zostawiać w oznaczonych pojemnikach w holu przy wejściach do szkoły lub w sali nr.10 i 5 szkoły podstawowej.

Przeprowadzona zbiórka przeznaczona będzie na rzecz wolno żyjących zwierząt przebywających na radomskich osiedlach w okresie zimowym.

Koordynator: E.Stani, M. Jałowska, A. Stefańska, A. Kostecka