Wycieczka klas czwartych

26 stycznia 2023 r. klasy czwarte wybrały się na wycieczkę do Warszawy. W programie znalazło się obejrzenie musicalu „Księga dżungli” w Teatrze Roma oraz wystawa Tutanchamon – „Grobowiec i Skarby”.

Grupa uczniów świetnie się bawiła, oglądając przygody chłopca, który przeniósł się do dżungli i poznał przygody Mowgliego. Równie wielkie wrażenie zrobiła na wszystkich wystawa poświęcona faraonowi Tutanchamonowi. Bogactwo skarbów, ciekawe historie i różnorodne sposoby pokazania dorobku Egipcjan sprawiły, że ten fragment światowej historii na pewno zapadnie w pamięci każdego ucznia.
Karolina Borczuch
Diana Bryndza