Zawody sportowe dla uczniów niepełnosprawnych

W dniach 9-10.09.2017 w Kozienicach odbędzie się III Ogólnopolski Miting Lekkoatletyczny. Jak co roku nasi uczniowie wezmą w nim udział. Wszystkich chętnych (szczególnie nowych) uczniów zapraszamy do startu w następujących konkurencjach: bieg (100m, 200m, 400m), skok w dal, rzut piłką palantową. Warunkiem uczestnictwa jest posiadanie aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności. Liczymy na dobry start i żywiołowy doping kibiców. Organizację wyjazdu i opiekę na zawodach sprawuje trener Wojciech Nowak.